Nowa jakość w szpitalnej kuchni

Informujemy, iż w ramach współpracy z Powiatowym Zespołem Poradni w Łasku nasz szpital pozyskał nowy piec konwekcyjno-parowy iCombi Classic RATIONAL 10 x GN 1/1 wraz z wyposażeniem, dzięki któremu przygotowywane przez nasze wspaniałe  kucharki posiłki pozwalają na zachowanie ich stuprocentowych wartości odżywczych. Co ciekawe, w takim piecu da się jednocześnie  przygotować kilka potraw, a także można przyrządzić jajka na twardo gotowane bez użycia wody.

Nasza kuchnia  przygotowuje codziennie około 300 posiłków. W związku z czym, bardzo nam zależy  aby to były wartościowe i zdrowe posiłki, stąd była nasza prośba do Powiatowego Zespołu Poradni w Łasku  o zakup nowego sprzętu, albowiem to co jedzą nasi pacjenci ma olbrzymi wpływ na poprawę ich zdrowia oraz samopoczucia, a posiłki przygotowywane w taki sposób będą miały więc bezpośrednie przełożenie na proces leczenia pacjentów szpitala w Łasku.