Aplikacja LikarPL

Aplikacja LikarPL ułatwi lekarzowi szybką diagnozę stanu zdrowia pacjenta oraz umożliwi przeprowadzenie komunikacji pomiędzy pacjentem i lekarzem, którzy nie posługują się tym samym językiem.

Aplikacja podzielona jest na dwa moduły:

1. Pacjent – w tej części wypełnij podstawowe dane o Twoim stanie zdrowia. Wypełnione dane pozwolą lekarzowi przygotować się do konsultacji medycznej. Po wypełnieniu formularza zapamiętaj/zapisz indywidualny numer formularza. Numer podasz lekarzowi podczas konsultacji medycznej. Przed wizytą lekarz spyta Cię o numer formularza oraz datę urodzenia. Na podstawie podanych danych aplikacja odszuka wypełniony przez Ciebie formularz. Możesz również pobrać i wydrukować wypełniony formularz, który jest dostępny w języku pacjenta, lekarza oraz języku angielskim.
  2. Lekarz – ten moduł wykorzystywany jest podczas wizyty u lekarza. Dzięki aplikacji podczas konsultacji medycznej język pacjenta będzie tłumaczony na język lekarza oraz na odwrót. Wraz z lekarzem będziecie mówić w swoim języku, a system wyświetli przetłumaczoną transkrypcję. Moduł zapewnia sprawną komunikację pomiędzy lekarzem i pacjentem.