Wigilia w Szpitalu Powiatowym w Łasku

W dniu 15 grudnia 2022 roku w naszym szpitalu odbyła się wigilia zakładowa.

Była to doskonała okazja do złożenia życzeń bożonarodzeniowych przez Zarząd oraz Dyrekcje szpitala, jak również podziękowania personelowi za ich wysiłek i pracę, którą wykonują każdego dnia na rzecz pacjentów szpitala.

W uroczystości wzięli udział pracownicy szpitala, jak również zaproszeni goście.

Żeby tradycji stało się zadość, odśpiewano kolędy i przełamano się opłatkiem, składając sobie serdeczne życzenia.

Na stole pojawiły się przepyszne potrawy wigilijne przygotowane przez pracowników naszej kuchni szpitalnej.

Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas pełen magii, radości i oczekiwania. Czas spełnienia marzeń, pojednania i okazywania sobie wzajemnie miłości i troski. To właśnie te Święta jak żadne inne skłaniają nas do rozmyślania, zadumy, wspomnień, odkrywania sensu życia.